2024

Wydarzenia 2024

 

13.02.2024 r. – tego dnia w naszym WTZ świętowaliśmy ostatki! Był to dzień niezwykle wyczekiwany przez uczestników. Za sprawą przebrań, kolorowych balonów oraz wspaniałej, energicznej muzyki wszyscy mogli doskonale się zintegrować. Było głośno, barwnie i radośnie. Podczas tej imprezy odczytaliśmy także pocztę walentynkową – kartki wykonane podczas zajęć terapeutycznych okazały się bardzo pomysłowe i kreatywne. Wesoły, pogodny nastrój wspólnej zabawy pozostanie na długo w naszej pamięci!

 

 

 

31.01.2024 r. – tego dnia mieliśmy przyjemność gościć Wolontariuszki Ostrowieckie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Animals" – Panie: Iwonę i Agatę. Paniom towarzyszyła urocza podopieczna Gaja, która od razu podbiła nasze serca. Z uwagą wysłuchaliśmy pogadanki o tym jak można pomóc bezdomnym zwierzętom w okresie zimowym. Przekazaliśmy też zebraną karmę dla podopiecznych Stowarzyszenia. Wzruszyły nas historie bezbronnych i często skrzywdzonych zwierząt. Na szczęście są ludzie, którzy mimo przeszkód nie przestają walczyć o lepszy los zwierząt. Są ich głosem i szansą na ratunek. Dlatego wraz z nimi apelujemy: „ Nie kupuj, adoptuj!”.

 

 

 

28.01.2024 r. – to był wyjątkowy dzień. Wyruszyliśmy na ulice naszego miasta aby zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Spotkaliśmy się z wieloma przejawami sympatii, serdeczności i dobra. Sił dodał nam również wspaniały posiłek regeneracyjny, przygotowany przez pracownię gospodarstwa domowego. Wspólnie zebraliśmy 1982,29 zł. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie, uśmiech i dobre słowa. Do zobaczeni rok! Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! Siema!

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.